Group Stage

Quarterfinals
 

Group A

Team name W D L GD P
Arameans Suryoye FA 2 0 0 4 6
Kurdistan FA 1 0 1 10 3
Tamil Eelam FA 0 0 2 0 0

Matches

Sunday 1 june 13.00
Kurdistan FA vs Arameans Suryoye FA
Monday 2 june 10.00
Tamil Eelam FA vs Arameans Suryoye FA
Tuesday 3 june 10.00
Tamil Eelam FA vs Kurdistan FA

Group B

Team name W D L GD P
Abkhazia FA 1 1 0 3 4
Associacion Occitania de Fotbòl 1 1 0 3 4
FA Sapmi 0 0 2 1 0

Matches

Sunday 1 june 10.00
Abkhazia FA vs Associacion Occitania de Fotbòl
Monday 2 june 16.00
Abkhazia FA vs FA Sapmi
Tuesday 3 june 16.00
Associacion Occitania de Fotbòl vs FA Sapmi

Group C

Team name W D L GD P
Padania FA 2 0 0 23 6
South Ossetia 1 0 1 20 3
Darfur United 0 0 2 0 0

Matches

Sunday 1 june 16.00
Darfur United vs Padania FA
Monday 2 june 13.00
Darfur United vs South Ossetia
Tuesday 3 june 13.00
South Ossetia vs Padania FA

Group D

Team name W D L GD P
Ellan Vannin 2 0 0 7 6
Countea de Nissa FA 1 0 1 3 3
Nagorno Karabakh FA 0 0 2 2 0

Matches

Sunday 1 june 19.00
Ellan Vannin vs Nagorno Karabakh FA
Monday 2 june 19.00
Ellan Vannin vs Countea de Nissa FA
Tuesday 3 june 19.00
Nagorno Karabakh FA vs Countea de Nissa FA

Placement Semifinal P1

3rd from Group A & B

Team name Result
Tamil Eelam FA 2
FA Sapmi 4
 

Placement Semifinal P2

3rd from Group C & D

Team name Result
Darfur United 0
Nagorno Karabakh FA 12

Matches

vs

Placement 9

WINNERS of P1 & P2

Team name Result
FA Sapmi 1
Nagorno Karabakh FA 5
 

Placement 11

Losers of P1 & P2

Team name Result
Tamil Eelam FA 10
Darfur United 0
 

Quarterfinals

Group Stage Semifinals
 

Quarterfinal 1

Team name Result
Padania FA 1
Countea de Nissa FA 2
 

Quarterfinal 2

Team name Result
Abkhazia FA 0
South Ossetia 2
 

Quarterfinal 3

Team name Result
Arameans Suryoye FA 7
Associacion Occitania de Fotbòl 6
 

Quarterfinal 4

Team name Result
Ellan Vannin 5
Kurdistan FA 3
 

Loser Quarterfinal L1

Losers of QF 1 & 2

Team name Result
Padania FA 7
Abkhazia FA 5
 

Loser Quarterfinal L2

Losers of QF 3 & 4

Team name Result
Associacion Occitania de Fotbòl 6
Kurdistan FA 7
 

Placement 5

Winners of L1 & L2

Team name Result
Padania FA 5
Kurdistan FA 4
 

Placement 7

Losers of L1 & L2

Team name Result
Abkhazia FA 0
Associacion Occitania de Fotbòl 1
 

Semifinals

Quarterfinals Finals
 

Semifinal 1

Team name Result
Countea de Nissa FA 3
South Ossetia 0
 

Semifinal 2

Team name Result
Arameans Suryoye FA 1
Ellan Vannin 4
 

Bronze medal match

Team name Result
South Ossetia 1
Arameans Suryoye FA 4
 

Finals

Semifinals
 

Final

Team name Result
Countea de Nissa FA 5
Ellan Vannin 3